Статті

Ремонт комп'ютерів


Ремонт комп'ютерів В даний час досить важко уявити кабінет, офіс або просто письмовий стіл студента без комп'ютера або ноутбука. Ці пристрої так інтегрувалися в наше життя, що навіть кілька годин без них перетворюються на справжнє випробування. А що твориться коли не включається комп'ютер так і уявити страшно. Адже в одну мить виникає величезна кількість невиконаних операцій, втрачається зв'язок з близькими людьми і партнерами, а також відсутній доступ до всесвітньої павутини. У такі моменти вірне рішення тільки одне - це звернутися за допомогою до професіоналів, які швидко виконають ремонт комп'ютерів і розберуться з усіма проблемами.

Детальніше...


Ремонт моніторів


Ремонт моніторів Звертаючись в наш сервісний центр, ми гарантуємо вам 100% ремонт моніторів LG, Samsug, Acer і багатьох інших. Наші фахівці проведуть повну діагностику, і нададуть вам список несправностей.

Сучасні LCD монітори являють собою досить складні пристрої, які складаються з активної матриці, системи підсвічування матриці, плати інвертора і плати живлення. Через те, що збірка більшості моделей виконується з використанням складових, вироблених різними компаніями, то випадки заводського браку не є з ряду незвичайною подією. Крім бракованого пристрою можливі такі проблеми, як помилки збірки, дефекти пайки і помилки в проектуванні електронної системи пристрою.

Детальніше...

Ремонт принтера


Ремонт принтерів У сучасному світі повноцінна робота офісу має на увазі в собі в першу чергу такий процес, як діловодство, пов'язане з набором і роздрукуванням різних документів, що призводить до частих поломок, і потреби робити ремонт принтерів. Сьогодні будь-який з офісів не уявляє свою роботу без цих необхідних для роботи апаратів. Будь-який збій або поломка в функціонуванні принтерів може надовго вивести роботу офісу зі звичного графіка. Щоб уникнути цього, багато фірм звертаються з даною проблемою до нас, що спеціалізується на ремонті офісної техніки компанії. При цьому ми заощадимо клієнтам дорогоцінний час і гроші.

Детальніше...

Догляд за комп'ютером та ноутбуком


Догляд за комп'ютером та ноутбуком Радіючи придбаному комп'ютеру або ноутбуку важливо пам'ятати, що для його правильної роботи замало протирати монітор і клавіатуру від пилу. Він вимагає до себе особливого ставлення, за яке віддячить вам своєю якісною і безперебійною роботою.

1. Якщо ви є щасливим володарем ноутбука, то ваша основна задача під час кожного його використання - підтримання оптимального для його роботи температурного режиму.

Комп'ютер це машина для роботи і розваги, але ні як не для їжі. Проводити трапези краще подалі від нього, щоб зберегти привабливий вигляд і працездатність. Крім того, такі проблеми як чистка ноутбука стануть для Вас рідкістю.

Детальніше...

Обираємо жорсткий диск для комп'ютера


Обираємо жорсткий диск для комп'ютера Жорсткі диски, що використовуються для накопичення інформації комп'ютера, мають лімітований ресурс роботи. І якщо він виходить з ладу, то доводиться купувати або новий аналог, або інший тип жорсткого диска. Професіонали нашого сервісного центру допоможуть Вам зробити правильний вибір, а також виконати ремонт жорсткого диска, ремонт комп'ютера і ремонт ноутбука в Києві..

Детальніше...


Ремонт ноутбуків


Ремонт ноутбуків Сервісний центр здійснює модернізацію і ремонт ноутбуків Acer, Asus, Toshiba, Sony, Samsung, Dell, HP, LG, IBM, Compaq, Fujitsu-Siemens та інших.

Ремонт ноутбуків відбувається в сучасних ремонтних лабораторіях з використанням новітніх методик ремонту. Після ремонтних робіт виконується тестування ноутбуків. Тільки після цього ремонт ноутбуків вважається завершеним. Наші інженери мають високу кваліфікацію і великий досвід роботи, що дозволяє виробляти якісний ремонт ноутбуків будь-якого ступеня складності.

Детальніше...

Підключення SSD диска


Підключення SSD диска Встановлюються SSD диск як для ноутбука, так і для звичайного ПК, в якості основних жорстких дисків (якщо мають значний обсяг) або як допоміжні накопичувачі, розраховані тільки на встановлення операційної системи із застосуванням інтерфейсу SATA. У разі їх використання комп'ютер починає працювати значно швидше, так як обмін даними відбувається без затримок, властивих HDD. Серед нових комп'ютерних комплектуючих виділяються своєю продуктивністю твердотільні накопичувачі, які позначаються абревіатурою "SSD". Вони поступово починають витісняти звичні нам HDD. Даний вид накопичувачів працює за принципом флеш-пам'яті, не має деталей які труться і крутяться, характеризується безшумністю.

Детальніше...


Незвичайні форми ноутбуків


Незвичайні форми ноутбуків Стандартний ноутбук, якщо відкинути периферійні пристрої, складається всього з двох частин: це екран, з'єднаний з клавіатурою рухомим механізмом по лінії стику між ними. Тобто звичайний і нічим непримітний «книжковий» формат. Все геніальне просто - така компоновка ергономічна і комфортна у використанні. Однак більшість конструкторів звикли мислити неординарно і часто створюють дійсно унікальні речі. За останні 25 років, після того як ноутбуки почали широко застосовуватися по всьому світу, патентні бюро накопичили багато унікальних, а нерідко і забавних проектів переносних ПК. Частина задумів так ніколи і не отримала розвитку в матеріальній формі, але деякі новинки були успішно створені. Складно уявити, яку кількість пристроїв вийшло з ладу за весь цей час, і, наскільки часто необхідно було виконати швидкий і якісний ремонт ноутбуків.

Детальніше...

Поради по експлуатації ноутбука


Поради по експлуатації ноутбука Крім дотримання чистоти і температурного режиму потрібно знати про те, що завдати шкоди вашому ноутбуку може вібрація. Будь-які удари по ньому, а тим більше падіння завдають непоправної шкоди. Перш за все жорсткому диску, на якому зберігається вся ваша інформація. І пошкодити жорсткий диск, значить втратити всю наявну на ньому інформацію. Крім жорсткого диска може бути завдано шкоди і материнській платі і системі вентиляції і дисплею, та й корпусу ноутбука. Тому не варто нехтувати такими речами, як спеціальні сумки для ноутбуків.

Детальніше...

Способи збереження інформації з жорсткого диску


Способи збереження інформації з жорсткого диску Не дивно, коли у деяких активних користувачів ПК знаходиться два, або більше, вінчестерів з різними інтерфейсами, що залишилися ще від старих ПК. При наявності інтерфейсу SATA переглянути дані на сучасному комп'ютері не важко. Приєднати можна безпосередньо до наявного ПК за допомогою стандартного пристрою, що продається в будь-якому спеціалізованому магазині. Складності виникнуть з інтерфейсом IDE з тієї причини, що в даний час в комп'ютерах цей інтерфейс вже не використовується. Наш сервіс допоможе Вам впоратися з цією проблемою, а крім цього виконати якісний і швидкий ремонт комп'ютера в Києві.

Детальніше...