Ремонт моніторів у києві. Терміновий ремонт РК, LCD видів моніторів.

Звертаючись в наш сервісний центр, ми гарантуємо вам 100% ремонт моніторів LG, Samsug, Acer і багато інших. Наші фахівці проведуть повну діагностику, і нададуть вам список несправностей.

Сучасні рідкокристалічні монітори являють собою дуже складні пристрої, які складаються з активної матриці, системи підсвічування матриці, плати інвертора і плати живлення. Через те, що збірка більшості моделей виконується з використанням складових, зроблених різними компаніями, то випадки заводського браку не є незвичайним подією. Крім дефекту можливі такі проблеми, як помилки збору, дефекти пайки і помилки в проектуванні електронної системи пристрою.

Типові несправності моніторів

Ми розглядаємо кілька несправностей, які сміливо можна назвати типовими. Розглянемо ті, які найчастіше зустрічаються.

  • Механічні ушкодження матриці. Наприклад, у результаті попадання всередину пристрою води або іншої рідини на екран може виводитися лише частина зображення, а інша картинка буде «замінена» смугами. У цьому випадку краще звернутися в наш сервісний центр, для ремонту мониторів, что бы наши специалисты очистили и заменили поврежденную часть.
  • Проблеми з лампами підсвічування. У такому випадку дисплей або тьмяніє, або гасне повністю. Лампи найчастіше виходять з ладу через механічні пошкодження, роботи при високій яскравості або просто через закінчення терміну служби.
  • Несправність у платі блоку живлення. Важливо відзначити, що в цьому випадку вигорають первинні ланцюги, а внутрішні системи часто залишаються цілими.
  • Поломка плати управління. У цьому випадку можливе геометричне спотворення зображення. На екрані часто з'являються повідомлення про неправильні параметрах частоти та дозволи.
  • Поломка інвертора напруги. Цей елемент необхідний для забезпечення подачі напруги на лампи. Екран у випадку поломки інвертора стає темним, а при підсвічуванні лампою - бляклим.
  • Проблеми в програмному забезпеченні. Неправильна установка драйверів відеокарти також може вплинути на роботу апарату.
  • При механічній поломці входу для монітора, потрібна заміна роз'єму, яку може надати наш комп'ютерний майстер.
Ремонт мониторів

Для точного визначення проблеми потрібна діагностика комп'ютера і монітора, для точного виявлення проблеми. Довіртеся нашим фахівцям, досвід яких не дасть вам засумнівається в їхньому професіоналізмі.

Статистика стверджує, що найбільше випадків виходу з ладу припадає якраз на електроніку. Найчастіше ламаються електролітичні конденсатори і транзистори інвертора. Лампи підсвічування і матриці ніколи самі по собі не ламаються. Їх поломка може бути тільки наслідком механічного пошкодження. Цю проблему часто зустрічають наші фахівці, виконуючи моніторів в Києві

Несправності системи підсвічування в РК-моніторах.

Необхідно сказати, що системи підсвічування в моніторах, створених різними виробниками, приблизно однакові. Рідкокристалева матриця будь-якого РК-монітора є набором кристалів, які розташовані у вигляді сітки. До кожної з комірок матриці підключається тонкоплівковий транзистор, функція якого полягає в управлінні закриттям і відкриттям комірки. Таким чином, створюється матриця провідників. Нарешті, за нею розташовується шар, який відображає, а по краях - система, що відповідає за підсвічування матриці. Зазвичай вона складається з 4-6 ламп з холодним катодом. Нескладно здогадатися, що коли всі лампи перестають працювати, то екран стає темним, а вихід з ладу декількох ламп веде до значного зниження яскравості монітора і нерівномірності підсвічування. Заміна вигорілої лампи - завдання не з простих. Ці лампи вельми тендітні, тому можуть тріснути через один необережний рух. Крім цього, буває дуже непросто знайти лампи, аналогічні тим, які вийшли з ладу.

Несправності електроніки

У цю категорію можна віднести такі проблеми, як порушення і окислення контактів, перегрів елементів і неякісна заводська пайка. Це передбачає необхідність провести терміновий ремонт моніторів . Не рідкісні й випадки несправності процесора плати управління. За словами багатьох фахівців, саме це - найбільш складні випадки ремонту. Такі несправності вимагають великого досвіду роботи та наявності серйозного арсеналу інструментів, якими може похвалитися комп'ютерний майстер в нашому сервісному центрі.

Одним словом, несправностей РК-моніторів дуже багато. У більшості випадків лише фахівець може правильно діагностувати неполадки і усунути їх. Але не варто забувати що причиною неправильної роботи монітора може виявитися комп'ютер. Тому ви можете викликати комп'ютерного майстра для термінового ремонту комп'ютера ..