Поради по експлуатації ноутбука

Крім дотримання чистоти і температурного режиму потрібно знати про те, що завдати шкоди вашому ноутбуку може вібрація. Будь-які удари по ньому, а тим більше падіння завдають непоправної шкоди.

експлуатація ноутбука

Перш за все жорсткому диску, на якому зберігається вся ваша інформація. І пошкодити жорсткий диск, значить втратити всю наявну на ньому інформацію. Крім жорсткого диска може бути завдано шкоди і материнській платі і системі вентиляції і дисплею, та й корпусу ноутбука. Тому не варто нехтувати такими речами, як спеціальні сумки для ноутбуків. Вибір їх сьогодні досить великий, а ціновий діапазон дозволяє вибрати відповідну саме вам. Проте, якщо пошкодження ноутбука все ж сталося, зверніться до майстрів з нашого сервісного центру, які виконають для Вас якісний і швидкий ремонт ноутбука в Києві.

Щоб захистити свій комп'ютер від усіляких шкідливих заражень вкрай необхідно встановити спеціальні антивірусні програми. Найактуальніші та дієві на даний момент програми, це Антивірус Касперського, Avira, Avast, Comodo Internet Security, Eset Nod32 і Dr.Web. Детальний опис цих програм можна легко знайти в інтернеті і вибрати відповідну саме вам. Пам'ятайте, установка антивіруса і правильне налаштування комп'ютера дуже важливі для того, щоб він міг тривалий час служити Вам.

Ще одна порада, якою краще не нехтувати, стосується батареї вашого ноутбука. Якщо ваша машина постійно перебуває на «підзарядці» і включена в мережу, то батарею краще витягти. Так само негативно на батарею впливають температури, експлуатація дозволена в діапазоні від -25 до + 45 градусів Цельсія. Не можна допускати критичної розрядки батареї, так як в цьому випадку ви ризикуєте більше ніколи не зарядити її. Ідеальним варіантом для продовження терміну служби батареї є її зберігання поза ноутбука. Зарядіть її до показника в 50%, і відправте на зберігання в холодильник, адже температурні умови зберігання батареї від 0 до +10 градусів Цельсія. При цьому не забувайте раз на місяць зарядити і розрядити її.

За допомогою спеціальних програмних комплексів, наприклад такого, як Aida64 можна перевірити енергоємність і зношеність батареї. Зверніться в наш сервіс в разі отримання негативного результату. Нашими майстрами буде проведена заміна батареї ноутбука.

Не зайвим буде додати, що поки ваш електронний помічник знаходиться на гарантійному обслуговуванні, з усіма проблемними питаннями краще відразу звертатися в сервісний центр, де вам в найкоротші терміни буде надана професійна комп'ютерна допомога.