Ремонт джерел безперебійного живлення у Києві

Джерело безперебійного живлення - це пристрій, що дозволяє комп'ютерам, а також іншій електротехніці працювати протягом деякого часу в разі відключення електроживлення. Також він дозволяє контролювати частоту напруги що подається в обладнання для забезпечення оптимального режиму роботи.

Для безперебійної роботи вашої техніки ДБЖ необхідний, оскільки, відключення електроенергії і скачки напруги є не рідкістю. Як і всілякій іншій техніці, ДБЖ властиво ламатися, це процес природний і неминучий, тому ремонт джерел безперебійного живлення - проблема, з якою доводиться стикатися, практично всім власникам домашніх ПК.

Типові несправності ДБЖ

  • - ДБЖ не включається
  • - ДБЖ не стартує. Світиться індикатор заміни батареї
  • - Не заряджається батарея
  • - ДБЖ працює тільки від акумуляторів хоча напруга в мережі є
  • - ДБЖ безперервно видає тональний сигнал
  • - ДБЖ не забезпечує очікуваного часу резервного електроживлення

У будь-якому випадку, яка б поломка не відбулася, не варто робити ремонт дбж своїми руками, цю роботу варто довірити кваліфікованим фахівцям, тому що діагностика та усунення неполадок в домашніх умовах практично неможливі через незнання електричних схем дбж і принципів його роботи.

Наш сервісний центр виконує ремонт ДБЖ будь-яких видів. Також у нас ви можете замовити діагностику вашого ДБЖ, що може допомогти вам у прийнятті рішення про ремонт. Також варто відзначити, що своєчасна профілактика ДБЖ може запобігти виходу з ладу дорогих вузлів апарата і заощадить ваш бюджет.