ПРОФЕСІЙНИЙ РЕМОНТ КОМП'ЮТЕРІВ В КИЄВІ. Кращі ціни і якість.

В даний час досить важко уявити кабінет, офіс або просто письмовий стіл студента без комп'ютера або ноутбука. Ці пристрої так інтегрувалися в наше життя, що навіть кілька годин без них перетворюються на справжнє випробування. А що діється коли не включається комп'ютер так і уявити страшно. Адже в одну мить виникає величезна кількість не виконаних операцій, втрачається зв'язок з близькими людьми і партнерами, а також відсутній доступ до всесвітньої павутини. У такі моменти вірне рішення тільки одне - це звернутися за допомогою до професіоналів, які швидко виконають ремонт комп'ютерів і розберуться з усіма проблемами.

Наша компанія на професійному рівні займається обслуговуванням абсолютно будь-якої комп'ютерної техніки. Одним із важливих речей є так само ремонт принтерів . Ми надаємо якісну технічну підтримку, як приватним особам, так і компаніям різної форми власності. Для всіх клієнтів ми надаємо унікальну послугу - ремонт комп'ютерів вдома і пропонуємо викликати нашого майстра до себе.

Про нас

Понад 10 років роботи в галузі електроніки та програмування зробили з наших співробітників майстрів вищої кваліфікації. Нам підвладний навіть найскладніший ремонт комп'ютерів і для наших майстрів не важливо, який виробник, і якого покоління зламаний PC. Кожен інженер нашого сервісного центру справжній професіонал, який володіє необхідними знаннями і готовий легко впоратися з абсолютно будь-яким завданням.

У нашому центрі є професійне обладнання для діагностики і ремонту ноутбуків , комп'ютерів, принтерів, та інших пристроїв. Професіоналізм дозволяє нашим технікам виконувати унікальний ремонт материнських плат, причому сама плата не змінюється, а перепаюється лише пошкоджені компоненти на ній. Такий ремонт материнських плат дозволяє нашим клієнтам зберегти значну суму грошей.

Всі деталі нами закуповуються лише у офіційних представників компаній виробників. Це дозволяє уникнути повторних поломок і багаторазово підвищити надійність нашого ремонту. До того ж ми обов'язково даємо клієнтам тривалу гарантію.

Модернізація - відмінна можливість удосконалити характеристики Вашого комп'ютера

Для тих клієнтів, яких не влаштовує продуктивність їх комп'ютерів, ми пропонуємо замінити морально застарілі компоненти на принципово нові. Наприклад, ми легко можемо збільшити об'єм пам'яті та замінити відеокарту ноутбуків. Завдяки «апгрейду» з'явиться можливість змусити працювати свій комп'ютер швидше, грати в сучасні ігри, зберігати більше інформації. У підсумку вам не доведеться купувати дорогий комп'ютер.

Ремонт комп'ютерів вдома

Ця послуга чудово підійде зайнятим людям і тим, у кого немає бажання нести свій системний блок в наш сервіс. Достатньо зателефонувати до нас і замовити візит майстра. При цьому ми просимо розповісти про поломку детально, щоб технік прибув до вас з усіма необхідними запасними деталями та інструментом. Ремонт комп'ютерів вдома відбувається швидко і не створює ніяких незручностей клієнту. Наш професіоналізм і пунктуальність порадують кожного клієнта.

Звертайтеся до нас, і ваша проблема буде усунена в найкоротші терміни!