Вітаємо Вас на сайті КОМП'ЮТЕРНОЇ ДОПОМОГИ!!!

Комп'ютерна допомога та ремонт комп'ютерів - для нас більше, ніж робота, комп'ютерна допомога та ремонт комп'ютерів - це наше покликання! Ми виконуємо комп'ютерну допомогу і ремонт комп'ютерів якісніше, швидше і ефективніше всіх наших конкурентів.

На комп'ютерну допомогу і ремонт комп'ютерів у нас дуже низькі ціни!!!

Перевстановлення | встановлення windows xp | vista | windows 7 | windows 8

Переустановлення або відновлення працездатності операційної системи windows – популярна і затребувана послуга. Будь-яке програмне забезпечення не ідеальне, і настає момент, коли комп'ютер починає гальмувати, повільно завантажуватися, а також з'являються програми, які не видаляються або автоматично спливаюче "сміття", і робота за комп'ютером перетворюється на катування. Тоді потрібно або почистити систему спеціалізованими програмами (чистка реєстру і "сміття", видалення і виправлення помилок), або перевстановити заново операційну систему Windows xp або Windows vista, Windows 7, Windows 8. Все ще трапляються випадки, коли люди хочуть поставити більш надійну і перевірену версію windows замість більш нової, нестабільної і незвичної , Ми знайомі і з цією ситуацією і знаємо як правильно це зробити. Наші фахівці допоможуть Вам встановити або перевстановити Windows (вашу операційну систему) і зберегти при цьому всі Важливі дані на жорсткому диску, попередньо порадившись з вами і запропонувавши необхідні рекомендації з цього питання.

Лікування вірусів (видалення вірусів)

В даний час в більш ніж 80% випадків, в збої роботи комп'ютера винні віруси або інші шкідливі програми. Тому хороший антивірусний захист - це запорука не тільки вашої безпеки в мережі, але й гарантія стабільної роботи комп'ютера. Для користувачів, які переглядають сторінки в глобальній мережі ІНТЕРНЕТ, встановлення антивіруса обов'язкове. Дуже часто "переміщуючись" по просторах глобальної мережі Інтернет, відкриваються сумнівні сайти і в комп'ютер потрапляють віруси. Як тільки у Вас виникла підозра, що комп'ютер заражений, звертайтеся до нас, наші фахівці допоможуть їх вилікувати, або у важкому випадку, перевстановити Windows і почистити систему. А також запропонують кілька рішень по здійсненню комплексу заходів і програм по захисту вашого ПК (стаціонарного комп'ютера або ноутбука).

Відновлення даних

Жорсткий диск (HDD, SSD) іноді виходить з ладу, це викликано або програмною проблемою (збій у системі | атака вірусів), або нестабільною напругою в подачі електрики, що призводить до втрати дуже важливої інформації. В основному - це сімейні фото і відео, колекція музики або фільмів, а також робочі документи. Не варто зневірятися, в більшості випадків дані можна відновити, головне вчасно звернутися до фахівців - ми допоможемо повернути ваші дані!

Налаштування локальної мережі та Інтернету

Коректне налаштування локальної мережі дозволить Вам спокійно зосередитися на роботі в мережі й Інтернеті, а також уникнути багатьох проблем викликаних атаками вірусів або роутерами, що постійно зависають. Ми допоможемо здійснити налаштування будь-якої мережі і доступу в Internet. Підтримаємо Вас і далі, рятуючи від дрібних і великих неприємностей пов'язаних з комп'ютерами у разі укладення договору на обслуговування комп'ютерів. Проведемо налаштування інтернету у Вас вдома та в офісі.

Збірка і модернізація комп'ютера

Ви вирішили придбати комп'ютер або модернізувати свій старий ПК, але не знаєте яким в такому величезному виборі моделей, фірм віддати перевагу. Ми допоможемо підібрати конфігурацію комп'ютера так, щоб він влаштовував саме Вас, адже саме Вам працювати на ньому. Наші фахівці допоможуть підібрати підходящу конфігурацію і комп'ютер буде зібраний саме для Вас, таким як Ви хочете!

Обслуговування комп'ютерів

Обслуговування комп'ютерів - незамінна послуга для власників фірм і компаній. Утримання свого технічного персоналу обходиться недешево, і це можуть дозволити собі лише великі компанії. Ви можете заощадити собі час і гроші, якщо укладете договір на обслуговування комп'ютерів з нами.

Ремонт комп'ютерів і комп'ютерна допомога - основні види діяльності нашої компанії. Ви завжди можете розраховувати на професійну термінову комп'ютерну допомогу, якісний і терміновий ремонт комп'ютерів будь-якої складності в будь-якому районі Києва. Якщо Вам потрібні швидка комп'ютерна допомога або терміновий ремонт комп'ютерів на дому або в офісі, то краще рішення це відразу звернутися до Наших фахівців, для яких за довгі роки роботи, швидка комп'ютерна допомога та ремонт комп'ютерів стали найулюбленішими справами! Ми пропонуємо Вам якісний ремонт комп'ютерів та комп'ютерну допомогу, безкоштовний виїзд майстра і надання будь-яких комп'ютерних послуг ! Комп'ютерна допомога та ремонт комп'ютерів - це робота, яку можна довірити тільки професіоналам.

Телефонуйте!
(044) 223 49 86
(068) 122 44 43, (067) 442 50 17
(093) 592 75 10, (093) 884 56 25
(050) 211 55 21, (050) 142 80 96
 • Наша компанія надає комп'ютерну допомогу з налаштування та ремонту комп'ютерів у Вас вдома або в офісі.
 • Термінова комп'ютерна допомога гарантує виїзд майстра протягом 2-х годин з моменту подачі заявки.
 • Ви платите лише за роботу та витратні матеріали. Все буде зроблено швидко і акуратно, в більшості випадків (окрім дуже складних ситуацій) ремонт комп'ютера відбувається у Вас вдома і у Вашій присутності.
НАШІ
КОМП'ЮТЕРНІ
ПОСЛУГИ:
 • 1Комп'ютерна допомога: налаштування ноутбуків і ремонт комп'ютерів вдома і в офісі:
  • Видалення вірусів, лікування вірусів, видалення троянів, видалення програм, що завдають шкоди, видалення шпигунських програм
  • Відновлення даних і інформації з жорстких носіїв (жорстких дисків /HDD, SSD, USB-flash)
  • Налагодження та ремонт комп'ютерів вдома і в Вашому офісі
  • Налагодження та ремонт комп'ютерів в нашому сервіс-центрі (при складних проблемах)
  • Комп'ютерна допомога з модернізації комплектуючих комп'ютера
 • 2Комп'ютерна допомога в інсталяції та налаштуванні Windows і програм:
  • Перевстановлення або відновлення працездатності операційної системи Windows на ПК
  • Збереження даних при збої роботи Windows або при перевстановленні Windows
  • Перевстановлення або відновлення працездатності операційної системи Windows на ноутбук
  • Інша комп'ютерна допомога при встановленні операційної системи Windows і програм
 • 3Комп'ютерна допомога в налаштуванні інтернет:
  • Налаштування бездротового інтернет (мережі) через Wi-Fi (Wi-Fi роутер, Wi-Fi), WIMAX, а також через 3G мережі
  • Налаштування інтернет для комп'ютера або декількох комп'ютерів ((ПК) районна мережа, тріолан, воля, фрінет та ін.))
  • Налаштування інтернет для ноутбука або декількох ноутбуків
  • Налаштування ноутбука або комп'ютера для загального доступу в інтернет
  • Інша комп'ютерна допомога в налаштуванні інтернету
 • 4Інша комп'ютерна допомога та ремонт комп'ютерів вдома і в офісі

Перше, що Вам потрібно зробити, це зателефонувати нам і повідомити про Вашу проблему. Наші оператори по телефону встановлять причину можливого джерела проблем, проконсультують і направлять до Вас фахівця, по приїзду майстер огляне комп'ютер і супутнє обладнання, проведе діагностику і повідомить Вам причину неполадки, шляхи вирішення і точну вартість робіт. Після цього Ви вирішуєте що необхідно зробити і майстер приступає до роботи. Налаштування інтернету, налаштування локальної мережі і простий ремонт комп'ютерів і ноутбуків здійснюється на місці. Якщо майстер вважає що поломка серйозна і займе тривалий час, він оформляє всі потрібні папери, забирає Ваш комп'ютер або ноутбук в майстерню і повертає його після ремонту, після закінчення відведеного часу, відремонтованим і готовим до роботи.

Зрозуміло, що не всі комп'ютерні проблеми носять програмний характер, дуже багато залежить і від якісних комплектуючих: процесора, відеокарти, блоку живлення та інших. Але навіть найнадійніші з них з часом приходять в непридатність або просто морально застарівають і їх необхідно міняти. Ми допоможемо вам зробити апгрейд комп'ютера, замінити або купити додаткові комплектуючі.

Якщо вам потрібна якась іще комп'ютерна допомога або ж вам просто необхідна консультація, зателефонуйте нам!